JJ_web_1920_NEW.jpg

Ján Jackuliak

Někdy kolem čtyřicítky jsem ale začal pozorovat takový sešup.

“Celý život jsem se cítil být v celkem slušné formě. Někdy kolem čtyřicítky jsem ale začal pozorovat takový sešup. Nejprve jsem to omlouval třeba jarní únavou nebo náročným dnem v práci. Až když jsem viděl, že se mi síla ani energie nevracejí ani po přiměřeném odpočinku, pochopil jsem, že mám co dělat s úbytkem testosteronu. 

Rozhodl jsem se proto nějak bránit a vyzkoušel doplněk stravy Maxulen. Pomáhá mi lépe čelit příznakům spojených s poklesem hladiny testosteronu. Díky Maxulenu se cítím každý den o něco lépe.”

Někdy kolem čtyřicítky jsem ale začal pozorovat takový sešup. Rozhodl jsem se proto nějak bránit a vyzkoušel doplněk stravy Maxulen.

Ján Jackuliak

SLEVA 50% na první zásilku

Více zde
Nejčastější otázky
 • Proč zasíláme produkt jako členství v podobě pravidelných zásilek?

  Maxulen® je špičkový doplněk stravy, jehož účinky přicházejí pozvolně, avšak pro mužský organismus mají dlouhodobý přínos. Není to lék, proto nelze očekávat okamžitý a dočasný účinek či úlevu. K dosažení uspokojivého výsledku, stejně jako například u cvičení, je nutné dodržovat jisté odhodlání. Těch nejlepších výsledků dosáhnete při pravidelném užívání po dobu 4 až 6 měsíců. Z tohoto důvodů vám zasíláme Maxulen® pravidelně každý měsíc, abychom vám zaručili pravidelné užívání, které vede k dosažení nejlepších účinků. Výhodou členství je jistě také to, že vy sami šetříte čas a starosti s pořízením dalších zásilek.

 • Co vám Maxulen® opravdu přináší a co od něj očekávat?

  Po dosažení věku 30 let začíná hladina testosteronu v mužském těle klesat přibližně o 1 % ročně. To je přirozený fyziologický vývoj, který přináší do mužského života nepříjemné změny. Úbytek svalové hmoty, nabírání na váze, pokles energie, ztráta libida, jsou hlavní příznaky klesající hladiny testosteronu. Doplněk stravy Maxulen® pomáhá mužům čelit právě těmto negativním trendům. Je důležité si uvědomit, že Maxulen® nezvyšuje hladinu mužského hormonu. Ze zpětných vazeb našich zákazníků víme, že svaly se jim zásadně nezvětšily, ale v kombinaci s cvičením vidí lepší výsledky. Cítí se pevnější, silnější a méně unavení.

 • Jak správně užívat doplněk stravy Maxulen®

  Je důležité neotálet s užíváním. Hned jak vám přijde první zásilka, začněte užívat 1 tobolku denně s jídlem nebo po něm. Jedině takto se vám užívání opravdu vyplatí a vy za své peníze dosáhnete toho nejlepšího účinku. Nastavte si každodenní připomínku do telefonu či kalendáře. Každodenní užití jedné tobolky je pro dosažení nejlepšího účinku nezbytné. Přestávky a nahodilé užívání nemusí přinést očekávané výsledky.

 • Jak nejlépe vyzkouším účinky doplňku stravy Maxulen®

  Pokud chcete Maxulen® vyzkoušet plno-hodnotně a tak se účinně bránit negativním dopadům, které s sebou nese klesající hladina testosteronu, musíte brát Maxulen® každý den po dobu 4 až 6 měsíců. Někteří zákazníci cítí účinky již během prvního měsíce. Nicméně jedná se o individuální výsledky. Je možné, že poté, co si na ně organismus zvykne, v dalším měsíci už nemusí být vnímány.

 • Jak vypadají účinky a přínos doplňku stravy Maxulen® v každodenním životě

  Je nutné si přiznat, že každodenní pozitiva bereme jako běžné a samozřejmé a naopak si více všímáme negativních věcí. Podobně to může být i s vnímáním účinků doplňku stravy Maxulen®. Pokud pravidelně cvičíte a užíváte Maxulen®, určitě vidíte lepší výsledky svého snažení. Možná se z vás za pár měsíců nestal svalovec, ale pravděpodobně se cítíte pevnější, silnější a vydržíte o něco více. Zaměřte se na to, jak na vás reaguje okolí, které vás dobře zná. Možná se mu budete zdát více jistý a v lepší náladě. Mnoho našich zákazníků bere Maxulen® s očekáváním, že se budou celkově cítit lépe. A to je asi to hlavní na co se zaměřit, protože vše se vším souvisí. Například, když máte více energie, tak i to více cvičíte a z toho se cítíte lépe. Následně díky tomu se vám například zvětší sebevědomí, které možná přetavíte v úspěchy v práci nebo v osobním životě. Samozřejmě, záleží na jedinci, ale jisté je, že pravidelné a dlouhodobé užívání doplňku stravy Maxulen® může zlepšit kvalitu vašeho života.