Robert Kronberg je vzpěrač a osobní trenér

Pro Roberta, bývalého vrcholového atleta je trénink a sport nezbytnou součástí života.

Kronberg-Robert_03-1024x683.jpg

Jeho atletická kariéra čítá mnoho úspěchů. Je držitelem švédského rekordu v běhu přes překážky na 60 a 110 metrů a bronzovým medailistou z mistrovství Evropy v Madridu v roce 2005. Po ukončení atletické kariéry Robert Kronberg začal soutěžit ve vzpírání a pracovat jako osobní trenér ve své vlastní společnosti KronBee.Zde velmi často pracuje s lidmi, kteří nemají žádnou sportovní průpravu. Díky tomu má Robert velmi dobrou představujakých výsledků lze dle náročnosti cvičení v daném věku dosáhnout.

„Jako osobní trenér a vzpěrač dělám vše proto, aby moje tělo zůstalo silné. S přibývajícím věkem však většinou svalová hmota ubývá, a tak to má vliv i na výsledek cvičení. Proto jsem začal užívat Maxulen, který mi pomáhá dostat z mého tréninku lepší výsledky.“

Pro všechny muže po třicítce

Doplněk stravy Maxulen®, je správná volba pro všechny muže, kteří se chtějí bránit negativním příznakům poklesu hladiny mužského hormonu.

Hlavní složkou Maxulenu je Testofen®, patentovaný výtažek ze semena řeckého sena.

Studie prokazující účinky látky Testofen®

Testofen® obsažený v Maxulenu® (konkrétně 600 mg v 1 tabletě) má tyto účinky:

  • Uvolňuje vázaný mužský pohlavní hormon v těle*
  • Podporuje růst svalové hmoty
  • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků
  • Podporuje libido a sexuální prožitek **

Kromě toho obsahuje hořčík a vitamín B6, které přispívají ke snížení míry únavy, normální psychické činnosti a normálnímu metabolismu.

Zinek pak přispívá k normální plodnosti a reprodukci a také k udržení normální hladiny androgenu v krvi.

  • ENERGIE
  • SVALY
  • LIBIDO

Chci Maxulen!

Maxulen je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže. Využijte slevy 324 Kč na první zásilku a objednejte si Maxulen nyní.

 

Více zde