O Nás

Naším posláním je pomáhat lidem k lepšímu každodennímu životu prostřednictvím ověřených, vysoce kvalitních produktů.

NutraQ CZ s.r.o. je součástí norské skupiny NutraQ AS, která je jednou z největších společností prodávajících doplňky stravy a další produkty v Severských zemích. Společnost je zastoupena ve Švédsku, Finsku, Dánsku, České republice, Německu, USA a na Islandu s centrálou v norském Oslu. Skupina má přibližně 170 zaměstnanců a desítky produktů ve své nabídce.

 

Kvalita je pro nás prioritou

V České republice působíme od roku 2011. Naším cílem je nabídnout českému spotřebiteli produkty té nejvyšší kvality. Neustále pracujeme na vývoji nových, ale i těch, které již několik let prodáváme. Výborným příkladem je VitaePro®, které prošlo vývojem již několikrát a nyní má nejbohatší složení od roku 2011, kdy jsme jej v Česku uvedli na trh. Stejně tak Maxulen® již prošel dalším vývoj a nyní obsahuje výtažek ze semene pískavice řeckého sena Testofen®, na který byly provedeny studie prokazující efekt této složky na lidské tělo.

Pro výrobu našich produktů používáme pouze kvalitní suroviny od prověřených dodavatelů, kteří splňují nejen standardy jakosti, ale i správné výrobní procesy (GMP) a pravidla pro ekologickou udržitelnost zdrojů (například certifikace Friend of the Sea pro Calamari olej obsažený ve VitaePro® a OmegaPro®).

Protože prodáváme zejména doplňky stravy s látkami extrahovanými z přírodních zdrojů, které nejsou geneticky upravovány a neobsahují chemické prvky, efekty jejich užívání se většinou dostaví až za několik měsíců. Proto prodáváme veškeré produkty do programu pravidelných zásilek a je pro nás zásadní, aby si zákazník již při koupi produktu toto uvědomoval. Zakoupení jedné krabičky nemá pro zdraví člověka velký význam, je nutno počítat s dlouhodobějším užíváním. Stejně tak tomu je u zdravotnického prostředku, přípravku Provexin® A100 HF, jehož účinky bývají zpravidla pozorovatelné nejdříve za 4 měsíce, nejčastěji však až za 6 – 9 měsíců.

Hodnoty naší společnosti, které se promítají nejen do naší práce, ale i v přístupu k našim zákazníkům jsou:

  • Statečnost
  • Inovace
  • Zodpovědnost
  • Respekt

 

SLEVA 50% na první zásilku

Více zde