náhled-a-uvodni-fotopro-zeny-600x424.jpg

Mužský přechod: Když se přestáváte cítit jako chlap

Muži nestárnou. Muži zrají. Alespoň tak se to říká, ne? Jsme zkušenější, ekonomicky zajištění, můžeme si dopřát to, po čem toužíme.

I muži mají svůj přechod

Ruku v ruce s tím ale jde menší aktivita v ložnici a pokles celkové energie. Chuť něco změnit? I tu aby člověk pohledal. Poznáváte se?

To, že u žen s věkem dochází k fyzickým a psychickým změnám, je známá věc. Pokles hladiny mužských hormonů po 30. roce věku je ale mužskou záležitostí, která může zapříčinit pokles libida, změny nálad, nedostatek energie, ale třeba i úbytek svalové hmoty. Spíše, než cvičení se na vás dřív projeví ty dobré večeře, které si po něm dopřáváte.

Dobrá zpráva při tom všem nicméně je, že některými příznaky poklesu hladiny mužských hormonů se dá něco dělat.

Maxulen® může pomoci zvýšit hladinu volného hormonu v těle

Pokud mluvíme o hladině mužských hormonů, pak máme na mysli ty, které jsou takzvaně aktivní. V mužském těle jsou ale hormony vázané i na bílkoviny, a ty tělo běžně nevyužívá. Testofen® obsažený v Maxulenu® může pomoci tyto vázané hormony uvolnit a tělo je tak může lépe využít. Ve dvojitě zaslepené Studii3 z roku 2016, bylo testováno 120 mužů, kteří užívali po dobu 12 týdnů buďto Testofen® v dávce 500 mg denně nebo placebo. Studie3 potvrdila, že Testofen®, což je standardizovaný výtažek ze semene pískavice řeckého sena obsažený v Maxulenu®, snižuje symptomy spojené s poklesem hladiny mužského  hormonu.

S nárůstem svalové hmoty se vrací i sebevědomí, dokládají studie

S poklesem mužských hormonů se pojí i růst podílu tělesného tuku. Vyrýsovat svaly, nebo si zkrátka jen udržet normální postavu je těžší. Pravidelné užívání Maxulenu® napomáhá snížit hodnotu tělesného tuku, a to díky obsaženému výtažku z pískavice řeckého sena, jak dokládá Studie . V této Studii  byla jedné skupině mužů každý den podávána dávka 500 mg pískavice řeckého sena, zatímco druhé skupině jen placebo.

Chci Maxulen!

Maxulen je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže. Využijte slevy 324 Kč na první zásilku a objednejte si Maxulen nyní.

 

Více zde
  • ENERGIE
  • SVALY
  • LIBIDO