libido_proženy_600x337.jpg

Říkáte si: „Toto není můj manžel!"?

Možná je to mužský přechod. Ten silný, sebevědomý muž s vypracovanými svaly, pro kterého nic nebylo problém, je pryč.

Vystřídal ho unavený „pán“ s ochablými svaly, se kterým sice dál sdílíte společné lůžko, ale už méně často intimní zážitky. Co se stalo?

Hladina mužského hormonu od 30. roku klesá

Uklidníme vás: Nic nepřirozeného. U vašeho muže „jen“ klesá hladina primárního mužského hormonu. A to s sebou nese změny, zejména fyzického rázu. Klesá nejen množství energie, ale i libido, svalová hmota ochabuje.

Tento fyziologiký proces se nazývá Andropauza (mužký přechod) a je zcela přirozený

Ostatně, četné výzkumy dnes dokážou snižování hladiny mužského hormonu vyčíslit. Nejvíce mužských  hormonů mají muži okolo 20. roku věku. Od 30. narozenin pak tato hladina klesá, a to zhruba o 1 % ročně. Padesátiletý muž má tedy zhruba o pětinu primárního hormonu méně než třicátník.Odborníci tento stav označují jako andropauzu neboli mužský přechod. Pokles hladiny hormonu T. může být jednou z příčin ubývání energie a menšího libida.

Ať je takový, jako byl dřív…

Máte stejné přání? Není nesplnitelné. A to díky speciálnímu doplňku stravy, který norští specialisté vyvinuli speciálně pro muže. Doplněk stravy Maxulen® efektivně bojuje proti negativním dopadům, které způsobuje pokles primárního mužského hormonu.

Složení Maxulenu uměle nezvyšuje hladinu hormonů v mužském těle, nicméně je vyvinuto tak, aby pomáhalo mužům bojovat proti negativním dopadům, které úbytek tohoto mužského hormonu způsobuje. 

Ač je „mužská menopauza“ a její důsledky ještě stále tématem, o kterém se příliš nemluví, dá se řešit.Neexistuje jediný důvod, proč byste měla vedle sebe mít „věčně unaveného bručouna“, když existují doplňky stravy, které vám mohou vrátit muže, do kterého jste se před lety zamilovala.

SLEVA 50% na první zásilku

Více zde