libido_proženy_600x337.jpg

Říkáte si: „Toto není můj manžel!"?

Možná je to mužský přechod. Ten silný, sebevědomý muž s vypracovanými svaly, pro kterého nic nebylo problém, je pryč.

Vystřídal ho unavený „pán“ s ochablými svaly, se kterým sice dál sdílíte společné lůžko, ale už méně často intimní zážitky. Co se stalo?

Hladina mužského hormonu od 30. roku klesá

Uklidníme vás: Nic nepřirozeného. U vašeho muže „jen“ klesá hladina primárního mužského hormonu. A to s sebou nese změny, zejména fyzického rázu. Klesá nejen množství energie, ale i libido, svalová hmota ochabuje. Ostatně, četné výzkumy dnes dokážou snižování hladiny mužského hormonu vyčíslit. Nejvíce mužských  hormonů mají muži okolo 20. roku věku. Od 30. narozenin pak tato hladina klesá, a to zhruba o 1 % ročně. Padesátiletý muž má tedy zhruba o pětinu primárního hormonu méně než třicátník.Odborníci tento stav označují jako andropauzu neboli mužský přechod. Pokles hladiny hormonu T. může být jednou z příčin ubývání energie a menšího libida.

Ať je takový, jako byl dřív…

Máte stejné přání? Není nesplnitelné. A to díky speciálnímu doplňku stravy, který norští specialisté vyvinuli speciálně pro muže. Doplněk stravy Maxulen® efektivně bojuje proti negativním dopadům, které způsobuje pokles primárního mužského  hormonu.

Maxulen® obsahuje Testofen® – unikátní výtažek ze semena pískavice řeckého sena, zinek, vitamín B6 a hořčík.

„Tyto látky uměle nezvyšují hladinu hormonů, nicméně přispívají ke snížení únavy (B6 a Hořčík), zvýšení libida1 a v kombinaci se cvičením k nabrání svalové hmoty (Pískavice). Navíc podporují zdravé spalování (Pískavice, Hořčík, B6, Zinek)“ popisuje účinky přípravku paní Eliška Michalíčková.

Ztráta libida? Pro většinu z nás pořád ještě tabu

Právě ztráta libida je jedním z největších, ale zároveň paradoxně nejvíce tabuizovaných témat spojených s Andropauzou.Kvalitní potravinové doplňky nicméně dokážou pomoci i s tímto problémem. Pozitivní dopad na mužské libido má právě Testofen®, který obsahuje specifické množství saponinu, což jsou aktivní látky semena pískavice řeckého sena.

Testofen® byl během dvojitě zaslepené vědecké studie1 podáván každý den po dobu 6 týdnův množství 600 mg skupině 60 mužů ve věku od 25 do 52 let. Druhá, stejně velká, kontrolní skupina dostávala jen placebo. Studie potvrdila, že užívání Testofenu® přináší výrazný pozitivní efekt na fyziologické aspekty libida, zejména na míruvzrušení a může pomoci udržovat normální zdravou hladinu primárního mužského hormonu.Jedna tableta Maxulenu® pak obsahuje 600 mg Testofenu®. „A kromě toho obsahuje i 100 % referenční hodnoty příjmu zinku a vitamínu B6,“ dodává Eliška Michalíčková.

Ač jsou „mužská menopauza“ a její důsledky ještě stále tématem, o kterém se příliš nemluví, dá se řešit.Neexistuje jediný důvod, proč byste měla vedle sebe mít „věčně unaveného bručouna“, když existují doplňky stravy, které vám mohou vrátit muže, do kterého jste se před lety zamilovala.

Chci Maxulen!

Maxulen je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže. Využijte slevy 324 Kč na první zásilku a objednejte si Maxulen nyní.

 

Více zde