Členství

Pro dosažení nejlepších účinků je pravidelnost a dlouhodobost užívání zásadní. To platí pro všechny doplňky stravy a Maxulen není výjimkou.

Jak dosáhnout nejlepších účinků

Je dobře, že jste se rozhodli řešit příznaky, způsobené poklesem hladiny testosteronu. Maxulen vám v tom může opravdu pomoci. Nicméně není to jen o jedné tobolce, ale bude to chtít i vaše odhodlání a trpělivost. Výsledky z fyzického tréninku také nevidíte po pár dnech. Proto pro dosažení citelných výsledků je potřeba určité disciplíny v pravidelném užívání a vydržet v tom pod dobu několika měsíců (doporučené užívání je 1 tobolky denně alespoň po dobu 4 až 6-ti měsíců).

 

Proč členství

Víme, že to není zase tak snadná záležitost, proto vám poskytujeme Maxulen v rámci členství. To vám zaručí pravidelný a bezstarostný přísun doplňku stravy Maxulen, kdy ho komfortně a bez starostí najdete každých 30 dnů ve své poštovní schránce. Jedná se o nezávazné členství, které si můžete kdykoliv upravit či zrušit. Stačí nás kontaktovat na naší telefonní lince, emailem nebo poštou.

Členství Maxulen

Jak funguje členství doplňku stravy Maxulen. Co má za výhody a jak dosáhnout nejlepších účinků. Mirek Etzler vám to rychle a jasně vysvětlí zde. 

Nejlepší účinky

Jak bojovat proti příznakům klesajícího testosteronu. A jak správně užívat doplňky stravy, tak aby přinesly ty nejlepší účinky?

Maxulen je doplněk stravy, který vám pomůže lépe čelit příznakům způsobených poklesem hladiny mužského hormonu T. Složení: Pískavice řeckého sena, Zinek, Vitamín B6 a Hořčík.

Hladina testosteronu klesá s věkem všem mužům. Kolem čtyřicítky se příznaky andropauzy mohou naplno projevit. Patří mezi ně únava, špatná nálada, ztráta svalové hmoty a libida. Maxulen vám pomůže těmto příznakům lépe čelit!

původně 698 Kč 349 Kč *

* Využijte slevy 50% na první zásilku a objednejte si Maxulen nyní pouze za 349 Kč. Nákupem produktu se stanete členem pravidelného zasílání. Členství je nezávazné, ale aktivní, dokud jej nezrušíte. Je nastaveno s měsíční frekvencí a upravit nebo zrušit jej můžete na naší telefonní lince, emailem nebo poštou. Cena dalších zásilek je 698 Kč. Slevový kód pro limitovanou nabídku na první zásilku za 99 Kč je MXjaro