30683-69589054-web.jpg

Padesátníci v roce 1987 a v roce 2002:

Jsou jiní. Mají méně mužských hormonů. Zatímco padesátníci v roce 1987 vozili kočárky se svými vnoučaty, dnes část padesátníků takto hrdě vykračuje se svými dětmi.

Doba se zkrátka mění. Paradoxně ale platí, že v roce 1987 měli tehdejší padesátníci více mužských pohlavních hormonů než ti dnešní. My ale naštěstí s příznaky snižující se hladiny pohlavních hormonů umíme bojovat.

Studie, kterou vydal New England Reseach Institute mluví jasně. Úroveň hladiny primárních mužských pohlavních hormonů u mužů klesá. V letech 1987-2002 šlo o pokles zhruba o 1 % ročně. To znamená, že průměrný 65-letý muž v roce 1987 měl o 15 % vyšší hladinu mužských hormonů než muž ve stejném věku v roce 2002. Současná data nejsou k dispozici, ale je jasné, že dalších skoro 20 let stále se zrychlující hektické doby a dominance sedavé práce nám na síle nepřidává. 

Pokles hladiny mužského hormonu T je běžný – u všech mužů

Mužské pohlavní hormony jsou důvodem, proč jsme jako muži obvykle vyšší a statnější než ženy, máme hluboký hlas, výraznější ochlupení a roste nám svalová hmota. Na vrcholu, z pohledu množství těchto hormonů, jsme okolo dvacátých narozenin. Naopak okolo třicátin začíná množství primárního mužského hormonu v těle klesat. Tenhle proces je přirozený, ale… velmi často nijak příjemný.

Mnoho mužů má pocit, že jim najednou chybí síla, energie a chuť se pustit do něčeho nového. S poklesem hladiny hormonů klesá sexuální touha a po čtyřicítce ztrácí tělo průměrného jedince každý rok přibližně 3 % svalové hmoty, kterou nahrazuje v tkáních tukem.

Věk nezastavíte, s jeho negativní důsledky můžete bojovat

Chcete-li proti negativním dopadům snížení hladiny hormonů bojovat, nemusíte nutně podstupovat hormonální léčbu a konzumovat hormonální přípravky. Na trhu jsou k dostání i kvalitní doplňky stravy, které vám v boji proti negativním dopadům klesající hladiny pohlavních hormonů pomohou. Patří mezi ně i Maxulen®.

Chci Maxulen!

Maxulen je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže. Využijte slevy 324 Kč na první zásilku a objednejte si Maxulen nyní.

 

Více zde

Složení

Testofen®, výtažek ze semene pískavice řeckého sena (Trigonella foenum graecum), plnidla (mikrokrystalická celulosa, dihydrofosforečnan vápenatý), oxid hořečnatý, protispékavé látky (zesíťovaná celulosová guma, oxid křemičitý), citronan zinečnatý, stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulosa, glycerol), lešticí látka (hořečnaté soli mastných kyselin), pyridoxin-hydrochlorid.

Maxulen® není přípravek pro růst mužského hormonu T. Tyto přípravky jsou na předpis a jejich užívání musí být konzultováno s lékařem. Maxulen je doplněk stravy, který vám pomůže lépe čelit negativním příznakům klesající hladiny mužského hormonu.

Doporučená denní dávka:

Doporučená denní dávka je 1 tobolka. Doporučená dávka by neměla být překročena. Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré a zdravé stravy. Pokud užíváte léky na předpis informujte svého lékaře o užívání doplňků stravy. Maxulen obsahuje 30 tobolek. Užívejte s jídlem.