Robert Kronberg je vzpěrač a osobní trenér

Pro Roberta, bývalého vrcholového atleta je trénink a sport nezbytnou součástí života. Jeho atletická kariéra čítá mnoho úspěchů. Je držitelem švédského rekordu v běhu přes překážky na 60 a 110 metrů a bronzovým medailistou z mistrovství Evropy v Madridu v roce 2005.

Po ukončení atletické kariéry Robert Kronberg začal soutěžit ve vzpírání a pracovat jako osobní trenér ve své vlastní společnosti KronBee. Zde velmi často pracuje s lidmi, kteří nemají žádnou sportovní průpravu. Díky tomu má Robert velmi dobrou představu jakých výsledků lze dle náročnosti cvičení v daném věku dosáhnout.

„Jako osobní trenér a vzpěrač dělám vše proto, aby moje tělo zůstalo silné. S přibývajícím věkem však většinou svalová hmota ubývá, a tak to má vliv i na výsledek cvičení. Proto jsem začal užívat Maxulen, který mi pomáhá dostat z mého tréninku lepší výsledky.“

Pro všechny muže po třicítce

Doplněk stravy Maxulen®, je správná volba pro všechny muže, kteří se chtějí bránit negativním příznakům poklesu hladiny mužského hormonu. Hlavní složkou Maxulenu je Testofen®, patentovaný výtažek ze semena řeckého sena.

Studie prokazující účinky látky Testofen®

Testofen® obsažený v Maxulenu® (konkrétně 600 mg v 1 tabletě) má tyto účinky:

  • Uvolňuje vázaný mužský pohlavní hormon v těle*
  • Podporuje růst svalové hmoty
  • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků
  • Podporuje libido a sexuální prožitek **

Kromě toho obsahuje hořčík vitamín B6, které přispívají ke snížení míry únavy, normální psychické činnosti a normálnímu metabolismu. Zinek pak přispívá k normální plodnosti a reprodukci a také k udržení normální hladiny androgenu v krvi.

 

Koupit

 

Přečtěte si o studiích provedených na Testofenu® a semenu pískavice řeckého sena zde.

 

*(1)  Rao, A., et al., Testofen, a specialised Trigonella foenum-graecum seed extract reduces age-related symptoms of androgen decrease, increases testosterone levels and improves sexual function in healthy aging males in a double-blind randomised clinical study. Aging Male, 2016. 19(2): p. 134-42.

  • Vědecká studie potvrzuje, že užívání semene pískavice řeckého sena podporuje růst svalové hmoty a úbytek tělesného tuku při fyzickém tréninku.

**(2) Poole, C., et al., The effects of a commercially available botanical supplement on strength, body composition, power output, and hormonal profiles in resistance-trained males. J.Int.Soc.Sports Nutr., 2010. 7: p. 34.

  • Studie potvrdila pozitivní vliv na růst sexuálního apetitu při pravidlném užívání Testofenu®, výtažku ze semena pískavice řeckého sena.

(3) Steels, E., A. Rao, and L. Vitetta, Physiological Aspects of Male Libido Enhanced by Standardized Trigonella foenum-graecum Extract and Mineral Formulation. Phytother.Res., 2011