O Maxulenu® 

Maxulen je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže. Vědecké studie potvrzují, že denní dávka Maxulenu (složka Testofen®) dokáže uvolnit mužský pohlavní hormon, který byl doposud vázán v bílkovinách a tělo jej nikterak nevyužívalo. Více volného hormonu T. v těle může vést ke zlepšení hladiny energie, růstu svalové hmoty a libida u mužů.

 

 

Účinky a složení Maxulenu®

 

Testofen® (výtažek ze semene pískavice řeckého sena)

 • Uvolňuje vázaný mužský pohlavní hormon v těle*
 • Podporuje růst svalové hmoty
 • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků
 • Podporuje libido  **

Zinek přispívá k:

 • Udržení normální hladiny mužského hormonu T v krvi
 • Normální plodnosti a reprodukci

Vitamin B6 přispívá ke:

 •  Snížení míry únavy a vyčerpání

Hořčík přispívá k:

 • Normální psychické činnosti hořčík
 • Normálnímu energetickému metabolismu

 

Testofen® (extrakt z pískavice řeckého sena) 600 mg
Hořčík 125 mg (33%*)
Zinek 10 mg (100%*)
Vitamín-B6 1,4 mg (100%*)

* procento doporučené denní dávky

 

Koupit

 

Maxulen® není přípravek pro růst mužského hormonu T. Tyto přípravky jsou na předpis a jejich užívání musí být konzultováno s lékařem. Maxulen je doplněk stravy, který vám pomůže lépe čelit negativním příznakům klesající hladiny mužského hormonu.

Testofen®, výtažek ze semene pískavice řeckého sena (Trigonella foenum graecum), plnidla (mikrokrystalická celulosa, dihydrofosforečnan vápenatý), oxid hořečnatý, protispékavé látky (zesíťovaná celulosová guma, oxid křemičitý), citronan zinečnatý, stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulosa, glycerol), lešticí látka (hořečnaté soli mastných kyselin), pyridoxin-hydrochlorid.

 

Doporučená denní dávka:

Doporučená denní dávka je 1 tobolka. Doporučená dávka by neměla být překročena. Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré a zdravé stravy. Pokud užíváte léky na předpis informujte svého lékaře o užívání doplňků stravy. Maxulen obsahuje 30 tobolek. Užívejte s jídlem.

 Vědecké studie na účinek složky Testofen®:

 • Testofen® pomáhá uvolnit pohlavní hormon T., který byl doposud vázán v bílkovinách a tělo jej nikterak nevyužívalo. I když hladina mužského  hormonu klesá, mužské tělo disponuje určitým množstvím volného hormonu T., které nevyužívá. Nízká hladina mužského hormonu způsobuje větší míru únavy, úbytek svalové hmoty a libida. Využitím volného hormonu T. můžete přirozeně získat svoji energii a svalovou sílu zpět.

Přesvědčte se o účinku Maxulenu i Vy! Nyní pouze za 325 Kč

*(1)  Rao, A., et al., Testofen, a specialised Trigonella foenum-graecum seed extract reduces age-related symptoms of androgen decrease, increases testosterone levels and improves s..ual function in healthy aging males in a double-blind randomised clinical study. Aging Male, 2016. 19(2): p. 134-42.

 • Vědecká studie potvrzuje, že užívání semene pískavice řeckého sena podporuje růst svalové hmoty a úbytek tělesného tuku při fyzickém tréninku.

**(2) Poole, C., et al., The effects of a commercially available botanical supplement on strength, body composition, power output, and hormonal profiles in resistance-trained males. J.Int.Soc.Sports Nutr., 2010. 7: p. 34.

 • Studie potvrdila pozitivní vliv na růst s..uálního apetitu při pravidlném užívání Testofenu®, výtažku ze semena pískavice řeckého sena.

(3) Steels, E., A. Rao, and L. Vitetta, Physiological Aspects of Male Libido Enhanced by Standardized Trigonella foenum-graecum Extract and Mineral Formulation. Phytother.Res., 2011