Padesátníci v roce 1987 a v roce 2002: Jsou jiní. Mají méně mužských hormonů

Zatímco padesátníci v roce 1987 vozili kočárky se svými vnoučaty, dnes část padesátníků takto hrdě vykračuje se svými dětmi. Doba se zkrátka mění. Paradoxně ale platí, že v roce 1987 měli tehdejší padesátníci více mužských pohlavních hormonů než ti dnešní. My ale naštěstí se symptomy snižující se hladiny pohlavních hormonů umíme bojovat.

Studie, kterou vydal New England Reseach Institute mluví jasně. Úroveň hladiny primárních mužských pohlavních hormonů u mužů klesá. V letech 1987-2002 šlo o pokles zhruba o 1 % ročně. To znamená, že průměrný 65-letý muž v roce 1987 měl o 15 % vyšší hladinu mužských hormonů než muž ve stejném věku v roce 2002.

Pokles hladiny mužského hormonu T je běžný – u všech mužů

Mužské pohlavní hormony jsou důvodem, proč jsme jako muži obvykle vyšší a statnější než ženy, máme hluboký hlas, výraznější ochlupení a roste nám svalová hmota.

Na vrcholu, z pohledu množství těchto hormonů, jsme okolo dvacátých narozenin. Naopak okolo třicátin začíná množství primárního mužského hormonu v těle klesat. Tenhle proces je přirozený, ale… velmi často nijak příjemný.

Mnoho mužů má pocit, že jim najednou chybí síla, energie a chuť se pustit do něčeho nového. S poklesem hladiny hormonů klesá sexuální touha a po čtyřicítce ztrácí tělo průměrného jedince každý rok přibližně 3 % svalové hmoty, kterou nahrazuje v tkáních tukem.

Věk nezastavíte, s jeho negativní důsledky můžete bojovat

Chcete-li proti negativním dopadům snížení hladiny hormonů bojovat, nemusíte nutně podstupovat hormonální léčbu a konzumovat hormonální přípravky. Na trhu jsou k dostání i kvalitní doplňky stravy, které vám v boji proti negativním dopadům klesající hladiny pohlavních hormonů pomohou. Patří mezi ně i Maxulen®.

Doplněk stravy Maxulen® obsahuje Testofen® (patentovaný výtažek semene pískavice řeckého sena), který zmírňuje negativní důsledky poklesu mužských hormonů.

Testofen® (výtažek ze semene pískavice řeckého sena)

  • Uvolňuje vázaný mužský pohlavní hormon v těle*
  • Podporuje růst svalové hmoty
  • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků
  • Podporuje libido a sexuální prožitek **

V Maxulenu® je i zastoupený hořčík. Ten je aktivním bojovníkem proti únavě a vyčerpání, pomáhá k normální psychické činnosti a v běžném chodu udržuje také činnost svalů. Proti únavě a vyčerpání bojuje také vitamín B6. Kromě toho podporuje normální chod metabolismu bílkovin, imunitního systému a nervové soustavy. Poslední důležitou látkou je zinek. Ten je důležitý pro mužskou plodnost a napomáhá udržet normální hladinu mužských hormonů v těle.

Jedna tableta Maxulenu® obsahuje 600 mg výtažku ze semene pískavice řeckého sena, a to v podobě Testofenu®, dále zinek, vitamín B6 a hořčík. Vyzkoušejte ho – studie potvrzují účinnost obsažených látek a naši zákazníci zase to, že nemá žádné vedlejší účinky.

 

*(1)  Rao, A., et al., Testofen, a specialised Trigonella foenum-graecum seed extract reduces age-related symptoms of androgen decrease, increases testosterone levels and improves sexual function in healthy aging males in a double-blind randomised clinical study. Aging Male, 2016. 19(2): p. 134-42.

**(2) Poole, C., et al., The effects of a commercially available botanical supplement on strength, body composition, power output, and hormonal profiles in resistance-trained males. J.Int.Soc.Sports Nutr., 2010. 7: p. 34.

 

 

Koupit Maxulen