Padesátníci v roce 1987 a v roce 2002: Jsou jiní. Mají méně mužských hormonů

Zatímco padesátníci v roce 1987 vozili kočárky se svými vnoučaty, dnes část padesátníků takto hrdě vykračuje se svými dětmi. Doba se zkrátka mění. Paradoxně ale platí, že v roce 1987 měli tehdejší padesátníci více mužských pohlavních hormonů než ti dnešní. My ale naštěstí s příznaky snižující se hladiny pohlavních hormonů umíme bojovat.

Studie, kterou vydal New England Reseach Institute mluví jasně. Úroveň hladiny primárních mužských pohlavních hormonů u mužů klesá. V letech 1987-2002 šlo o pokles zhruba o 1 % ročně. To znamená, že průměrný 65-letý muž v roce 1987 měl o 15 % vyšší hladinu mužských hormonů než muž ve stejném věku v roce 2002.

Pokles hladiny mužského hormonu T je běžný – u všech mužů

Mužské pohlavní hormony jsou důvodem, proč jsme jako muži obvykle vyšší a statnější než ženy, máme hluboký hlas, výraznější ochlupení a roste nám svalová hmota.

Na vrcholu, z pohledu množství těchto hormonů, jsme okolo dvacátých narozenin. Naopak okolo třicátin začíná množství primárního mužského hormonu v těle klesat. Tenhle proces je přirozený, ale… velmi často nijak příjemný.

Mnoho mužů má pocit, že jim najednou chybí síla, energie a chuť se pustit do něčeho nového. S poklesem hladiny hormonů klesá sexuální touha a po čtyřicítce ztrácí tělo průměrného jedince každý rok přibližně 3 % svalové hmoty, kterou nahrazuje v tkáních tukem.

Věk nezastavíte, s jeho negativní důsledky můžete bojovat

Chcete-li proti negativním dopadům snížení hladiny hormonů bojovat, nemusíte nutně podstupovat hormonální léčbu a konzumovat hormonální přípravky. Na trhu jsou k dostání i kvalitní doplňky stravy, které vám v boji proti negativním dopadům klesající hladiny pohlavních hormonů pomohou. Patří mezi ně i Maxulen®.

Doplněk stravy Maxulen® obsahuje Testofen® (patentovaný výtažek semene pískavice řeckého sena), který zmírňuje negativní důsledky poklesu mužských hormonů.

Testofen® (výtažek ze semene pískavice řeckého sena)

  • Uvolňuje vázaný mužský pohlavní hormon v těle*
  • Podporuje růst svalové hmoty
  • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků
  • Podporuje libido a sexuální prožitek **

V Maxulenu® je i zastoupený hořčík. Ten je aktivním bojovníkem proti únavě a vyčerpání, pomáhá k normální psychické činnosti a v běžném chodu udržuje také činnost svalů. Proti únavě a vyčerpání bojuje také vitamín B6. Kromě toho podporuje normální chod metabolismu bílkovin, imunitního systému a nervové soustavy. Poslední důležitou látkou je zinek. Ten je důležitý pro mužskou plodnost a napomáhá udržet normální hladinu mužských hormonů v těle.

Jedna tableta Maxulenu® obsahuje 600 mg výtažku ze semene pískavice řeckého sena, a to v podobě Testofenu®, dále zinek, vitamín B6 a hořčík. Vyzkoušejte ho – studie potvrzují účinnost obsažených látek a naši zákazníci zase to, že nemá žádné vedlejší účinky.

 

*(1)  Rao, A., et al., Testofen, a specialised Trigonella foenum-graecum seed extract reduces age-related symptoms of androgen decrease, increases testosterone levels and improves sexual function in healthy aging males in a double-blind randomised clinical study. Aging Male, 2016. 19(2): p. 134-42.

**(2) Poole, C., et al., The effects of a commercially available botanical supplement on strength, body composition, power output, and hormonal profiles in resistance-trained males. J.Int.Soc.Sports Nutr., 2010. 7: p. 34.

 

 

Koupit Maxulen