Procházíte andropauzou neboli mužským přechodem? Otestujte se!

Hladina primárního mužského hormonu klesá s věkem u všech mužů bez výjimky. Není proto neobvyklé, že na sobě kolem čtyřicítky začnete pozorovat znaky mužské menopauzy, takzvané andropauzy. Jak se projevuje?  Podrážděností, únavou, ochabujícími svaly – prostě se čím dál méně cítíte jako chlap. Vaše partnerka si všimne, že se z vás pomalu stává lenoch, kterému se do ničeho nechce. A to může mít v extrémních případech vliv na celý vztah.

Cítíte, že libido už není jako dřív?

Mnoho mužů se trápí kvůli přibývajícímu věku. To je pochopitelné. Neodvratný je i pokles hladiny hlavního mužského hormonu, který přitom hraje důležitou roli v rozvoji fyzické síly i touhy. Jistě, za nedostatkem libida můžou být únava a stres. Svůj podíl viny ale má i snižující se hladina mužských hormonů.

Procházíte přechodem? Otestujte se!

Poznáváte se v bodech viz níže? Pokud se naleznete ve čtyřech z nich, jste pravděpodobně v andropauze.

  1. Je mi 35+
  2. Jsem unavenější a podrážděnější než dřív
  3. Hůř spím
  4. Postrádám libido
  5. Padají mi více vlasy
  6. Zvětšuje se mi břicho

 

Přesvědčte se o účinku Maxulen! Nyní pouze za 325 Kč

 

 

 

Buďte znovu mužem!

Co dělat, aby dopady andropauzy byly co nejmenší? Nic složitého. Pokles hladiny mužských hormonů zmírní zdravý životní styl a dostatek fyzického tréninku.

Doplňěk stravy Maxulen®, je správná volba pro všechny muže, kteří se chtějí bránit negativním příznakům poklesu hladiny hormonu T. Hlavní složkou Maxulenu je Testofen®, patentovaný výtažek ze semena řeckého sena.

Studie prokazující účinky látky Testofen®

Testofen® obsažený v Maxulenu® (konkrétně 600 mg v 1 tabletě) má tyto účinky:

  • Uvolňuje vázaný mužský pohlavní hormon v těle*
  • Podporuje růst svalové hmoty
  • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků
  • Podporuje libido**

Kromě toho obsahuje hořčík a vitamín B6, které přispívají ke snížení míry únavy, normální psychické činnosti a normálnímu metabolismu. Zinek pak přispívá k normální plodnosti a reprodukci a také k udržení normální hladiny androgenu v krvi.

Přečtěte si o studiích provedených na Testofenu® a semenu pískavice řeckého sena zde

*(1)  Rao, A., et al., Testofen, a specialised Trigonella foenum-graecum seed extract reduces age-related symptoms of androgen decrease, increases testosterone levels and improves s..ual function in healthy aging males in a double-blind randomised clinical study. Aging Male, 2016. 19(2): p. 134-42.

**(2) Poole, C., et al., The effects of a commercially available botanical supplement on strength, body composition, power output, and hormonal profiles in resistance-trained males. J.Int.Soc.Sports Nutr., 2010. 7: p. 34.

KOUPIT Maxulen