shutterstock_756200092.jpg

Studie

Účinek látek obsažených v doplňku stravy Maxulen® jsou vědecky ověřené

 • Studie na mužské libido

  Dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná studie, které se účastnilo 60 zdravých mužů ve věku 25 až 52 let prokázala zvýšení libida související s příjmem Testofenu®. Skupina, která dostávala denně po dobu 6 týdnů dávku 600 mg Testofenu®, prokázala významné zvýšení libida a zlepšení prožitku ve srovnání se skupinou, která dostávala placebo. Kromě prokázaných výsledků, reportovali muži užívající v průběhu studie Testofen®, značný vliv na sílu, energii a celkovou pohodu. Maxulen® obsahuje stejné množství látky Testofen®, která byla podávána v této studii, a to 600 mg v každé tobolce.

  E. Steels, et al; Physiological Aspects of Male Libido Enhanced by Standardized Trigonella foenum-graecum Extract and Mineral Formulation, Phytother.Res., (2011) Vol. 25, 1294–1300.

  Odkaz na studii: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21312304

 • Studie na množství volného testosteronu v těle a jeho vlivu na projevy stárnutí u mužů

  V roce 2016 proběhla dvojitě zaslepená studie, které se zúčastnilo 120 mužů. Ti po dobu 12 týdnů denně užívali buďto 600 mg látky Testofen® nebo placebo. Skupina, která užívala Testofen®, pozorovala zlepšení všech problémů spojených s poklesem mužských hormonů. A to včetně problémů s klesajícím libidem. Měření po 12 týdnech neprokázalo zvýšení hladiny primárního mužského hormonu, nicméně potvrdilo větší množství volného primárního androgenu v těle.

  A. Rao et al; Testofen, a specialised Trigonella foenum-graecum seed extract reduces age-related symptoms of androgen decrease, increases testosterone levels and improves sexual function in healthy aging males in a double-blind randomised clinical study, The aging male: the official journal of the International Society for the Study of the Aging Male, (2016) Vol. 19; 134-142.

  Odkaz na studii: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26791805

 • Studie zkoumající vliv pískavice řeckého sena na výsledky cvičení

  Dvojitě zaslepená a placebem kontrolovaná studie měla za cíl zjistit, zda má pravidelné užívání výtažku ze semene pískavice řeckého sena vliv na účinky pravidelného cvičení a složení těla. 49 účastníků studie odborníci rozdělili do dvou skupin. Členové první skupiny každý den užívali 500 mg extraktu ze semene pískavice, zatímco členové druhé skupiny užívali placebo. Všichni účastníci studie pak v průběhu 8 týdnů absolvovali stejný cvičební program a všem odborníci pravidelně měřili sílu svalů, množství svalového hmoty a tuku v těle, účastníci se také pravidelně vážili.

  C.Poole, et al; The effects of a commercially available botanical supplement on strength, body composition, power output, and hormonal profiles in resistance-trained males, J.Int.Soc.Sports Nutr., (2010) Vol. 7, 34.

  Odkaz na studii: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20979623

 • Studie zkoumající vliv pískavice řeckého sena na vytrvalost

  Této dvojitě zaslepené studie, která trvala 8 týdnů, se účastnilo 60 mužů. Ty vědci rozdělili do dvou skupin. Té první následně denně podávali 600 mg extraktu ze semene pískavice řeckého sena, druhá skupina užívala placebo. Obě skupiny se podrobily stejnému silovému tréningu 4x týdně. U skupiny užívající pískavici potvrdila následná měření výraznou anabolickou a androgenní aktivitu a výrazné zlepšení v poměru tuku v těle bez snížení objemu svalů. Žádné vedlejší účinky nebyly reportovány.

  S.Wankhede, et al; Beneficial effects of fenugreek glycoside supplementation in male subjects during resistance training: A randomized controlled pilot study, Journal of Sport and Health Science, (2016) Vol. 5, 176-182.

  Odkaz na studii: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2095254615000216

Složení

Testofen®, výtažek ze semene pískavice řeckého sena (Trigonella foenum graecum), plnidla (mikrokrystalická celulosa, dihydrofosforečnan vápenatý), oxid hořečnatý, protispékavé látky (zesíťovaná celulosová guma, oxid křemičitý), citronan zinečnatý, stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulosa, glycerol), lešticí látka (hořečnaté soli mastných kyselin), pyridoxin-hydrochlorid.

Maxulen® není přípravek pro růst mužského hormonu T. Tyto přípravky jsou na předpis a jejich užívání musí být konzultováno s lékařem. Maxulen je doplněk stravy, který vám pomůže lépe čelit negativním příznakům klesající hladiny mužského hormonu.

Doporučená denní dávka:

Doporučená denní dávka je 1 tobolka. Doporučená dávka by neměla být překročena. Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré a zdravé stravy. Pokud užíváte léky na předpis informujte svého lékaře o užívání doplňků stravy. Maxulen obsahuje 30 tobolek. Užívejte s jídlem.

Chci Maxulen!

Maxulen je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže. Využijte slevy 324 Kč na první zásilku a objednejte si Maxulen nyní.

 

Více zde

 • Hořčík - přispívá k normální činnosti svalů
 • Testofen® - standardizovaný výtažek ze semene pískavice řeckého sena – přispívá k vývoji svalové hmoty
 • Vitamín B6 - přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • Zinek - přispívá k udržení normální hladiny mužského pohlavního hormonu v krvi a k normální plodnosti a reprodukci
 • Hořčík a vitamín B6 - přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání