Nordic Health – kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Společnost Nordic Health s.r.o. je součástí norské skupiny NutraQ AS, která je jednou z největších společností prodávajících doplňky stravy a další produkty v severských zemích. Centrála společnosti sídlí v Oslu a společnost je dále zastoupena ve Švédsku, Finsku, Dánsku, České republice, Německu, USA, Islandu a na Středním východě (Kuvajt). Skupina má přibližně 170 zaměstnanců a desítky produktů ve své nabídce.

Sídlo centrály NutraQ v Oslu

V České republice působíme od roku 2011. Naším cílem je nabídnout českému spotřebiteli produkty té nejvyšší kvality. Hodnoty naší společnosti jsou zodpovědnost, respekt, statečnost a inovace. Tyto hodnoty promítáme nejen do naší práce, ale hlavně v přístupu k našim zákazníkům. Naším posláním je pomáhat lidem k lepšímu každodennímu životu prostřednictvím ověřených, vysoce kvalitních doplňků stravy a zdravotnických prostředků.

Sídlo společnosti Nordic Health s.r.o. v Hybernské ulici na Praze 1

Pro výrobu našich produktů používáme pouze kvalitní suroviny od prověřených dodavatelů, kteří splňují nejen standardy jakosti, ale i správné výrobní procesy (GMP) a pravidla pro ekologickou udržitelnost zdrojů (například certifikace Friend of the Sea pro Calamari olej obsažený ve VitaePro® a OmegaPro®).

Místo pěstování mořské řasy Haematococcus Pluvialis na Islandu.

Loga certifikátů našich výrobků