5 otázek pro Mirka Etzlera

Herec Mirek Etzler užívá Maxulen již osmý měsíc a i proto rád souhlasil s kratičkým rozhovorem o jeho zkušenosti s tímto doplňkem stravy pro muže.

 

Bylo těžké se rozhoupat a začít něco dělat proti negativním příznakům, které přináší přirozený pokles hladiny testosteronu? Obecně muži mají celkem jasno v tom, že oni žádnou pomoc nepotřebují, že jim již stejně nic nepomůže.

Je pravda, že muži o sebe pečují mnohem méně než ženy a přiznat si, že je něco jinak je pro nás těžké. Patrně proto, že máme v sobě kód – jsme páni tvorstva. A chybějící sílu přiznáváme jen těžko, pokud vůbec. Nejsem v tom jiný. Jako ostatní chlapi jsem stál před rozhodnutím, neholit se každý den, nemít si vlasy každý den, zkrátka moc o sebe nepečovat. Myslím si, že je to dominanta zemích českých, muži  v západní nebo severní Evropě mají péči o sebe více zažitou. Nicméně zdá se mi, že i u nás se to mění k lepšímu. Koneckonců 50tka je pro nejen kosmetickou, ale i fyzickou péči ideální věk.

 

Jak dlouho Maxulen používáš?

Maxulen jsem díky Nordic Health poznal tento březen a od té doby jej beru pravidelně každý den. Když mám zápřah v práci, tak klidně i 2x denně.

 

Kdy jsi začal věřit, že se výsledky dostaví?

Já začal veřit hned od požití první tobolky. Řídím se totiž známým horolozeckým příslovým: Kdej vůle, tam je cesta. První prokazatelné účinky se u mě projevily zhruba po třech týdnech. A to tak výrazně, že jsem si byl jistý, že to jsou účinky Maxulenu, neboť jsem kromě užívání tohoto doplňku stravy nic v životě něměnil. Obecně můžu říct, že čím déle Maxulen beru, tím se cítím líp, přímá úměra.

 

 Jak se v každodenním životě účinky Maxulenu projevují?

Účinky se začaly projevovat postupně na cestě domů. Mám delší schody, které jsem z ničeho nic bez jakéhokoli motivu začal vybíhát. Několikrát jsem se přistihl při tom, že tramvaj, kterou bych běžně nechal ujet, jsem nekompromisně doběhl. Fyzicky jsem se začal cítit líp. Vrátil jsem se intenzivně ke sportování, hodně kolo a lezení po skalách. Vyústilo to v projekt v Ádru, který ještě tento rok dokončím. Nevím jestli to je přímo Maxulenem, ale cítím se i o něco klidnější. To se projevuje i teď v covidové krizi, kterou, myslím zvládám lépe než jako řada  vrstevníků v mém okolí.

 

Proč myslíš, že Maxulen je opravdu přínosný a jak často ho užíváš?

Maxulen mi vyhovuje, přínos určitě má. Vzhledm k tomu, že ho beru již sedm měsíců, tak cítím přínos v segmentech fyzického i intimního života. A to se v důsledku  samozřejmě odráží pozitivně i na psychice. Chtěl bych ho doporučit každému chlapovi, který se tiše snaží maskovat, že už vše není jak bylo.

Mirek Etzler 14.10.2020

Chci Maxulen

 

Přesvědčte se o účinku Maxulen! Nyní pouze za 298 Kč

 

Proč si Mirek pro svou přípravu vybral Maxulen

Doplněk stravy Maxulen® obsahuje Testofen® (patentovaný výtažek semene pískavice řeckého sena), který zmírňuje negativní důsledky poklesu hormonu T.

Testofen® (výtažek ze semene pískavice řeckého sena)

  • Uvolňuje vázaný hormon T. v těle*
  • Podporuje růst svalové hmoty
  • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků
  • Podporuje libido **

Jedna tableta Maxulenu® pak obsahuje 600 mg Testofenu, což je 100 % doporučené denní dávky.

Silná „mužská“ trojice: Hořčík, vitamín B6 a zinek

Kromě Testofenu® pak Maxulen® obsahuje i zinek, který pomáhá udržovat normální hladinu mužských hormonů, chrání buňky před oxidativním stresem a přispívá k udržení normální plodnosti a schopnosti reprodukce.

Dále obsažený vitamín B6 snižuje únavu a pocity vyčerpání, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a má pozitivní dopady na psychiku. Hořčík pak mimo jiné udržuje normální činnost svalů a zlepšuje spalování energie.

*(1)  Rao, A., et al., Testofen, a specialised Trigonella foenum-graecum seed extract reduces age-related symptoms of androgen decrease, increases testosterone levels and improves s..ual function in healthy aging males in a double-blind randomised clinical study. Aging Male, 2016. 19(2): p. 134-42.

**(2) Poole, C., et al., The effects of a commercially available botanical supplement on strength, body composition, power output, and hormonal profiles in resistance-trained males. J.Int.Soc.Sports Nutr., 2010. 7: p. 34.

 

 

Koupit Maxulen