Mám větší náboj a více energie

Maxulen užívá v Čechách tisíce mužů, kteří jsou s ním spokojeni a cítí jeho účinky. Jedním z nich je i pan Josef, jenž je držitelem černého pásku v karate (VI.DAN Shotokan), šéftrenérem Shotokan Klubu Rajchert, Osobností roku Ústeckého kraje v kategorii sport a také držitelem ocenění Ceny hejtmana Ústeckého kraje.

“Od 18 let jsem několikrát týdně potil své tělo pod nejlepšími trenéry své doby. Osvojoval si základy bojového umění v sestavách kata i souboji kumite. Dostal jsem se několikrát na nejvyšší příčky v celo republikových šampionátech měst. Vyhrál jsem mezinárodní mistrovství Dánska černých pásů v kumite a další následující turnaje.

Jsem rád, že jsme se s karate potkali, dalo mi směr mého života, filozofii a pozitivní přístup k ostatním. V současnosti vedu tři tréninkové skupiny a kolektiv trenérů kumite a mládeže. Organizuji každoročně několik národních soutěží pro stovky závodníků včetně mezinárodní Grand Prix North Bohemia. Má práce mne naplňuje”. říká pan Josef a dodává.

„Již řadu měsíců užívám produkt Testomax (nyní Maxulen s Testofenem). Cítím se skvěle. Mám větší náboj a více energie. Jako trenér karate musím být v kondici a vzorem pro své cvičence. Přestože jsem překročil padesátku, jsem stále fit a vitální. Mohu jen doporučit.” více muži o Maxulenu

 

Maxulen nyní pouze za 298 Kč

Pro všechny muže po třicítce

Doplněk stravy Maxulen®, je správná volba pro všechny muže, kteří se chtějí bránit negativním příznakům poklesu hladiny pohlavního hormonu T. Hlavní složkou Maxulenu je Testofen®, patentovaný výtažek ze semena řeckého sena.

Studie prokazující účinky látky Testofen®

Testofen® obsažený v Maxulenu® (konkrétně 600 mg v 1 tabletě) má tyto účinky:

  • Uvolňuje vázaný mužský pohlavní hormon v těle*
  • Podporuje růst svalové hmoty
  • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků
  • Podporuje libido a sexuální prožitek **

Kromě toho obsahuje hořčík vitamín B6, které přispívají ke snížení míry únavy, normální psychické činnosti a normálnímu metabolismu. Zinek pak přispívá k normální plodnosti a reprodukci a také k udržení normální hladiny androgenu v krvi.

Přečtěte si o studiích provedených na Testofenu® a semenu pískavice řeckého sena zde.

 

*(1)  Rao, A., et al., Testofen, a specialised Trigonella foenum-graecum seed extract reduces age-related symptoms of androgen decrease, increases testosterone levels and improves sexual function in healthy aging males in a double-blind randomised clinical study. Aging Male, 2016. 19(2): p. 134-42.

  • Vědecká studie potvrzuje, že užívání semene pískavice řeckého sena podporuje růst svalové hmoty a úbytek tělesného tuku při fyzickém tréninku.

**(2) Poole, C., et al., The effects of a commercially available botanical supplement on strength, body composition, power output, and hormonal profiles in resistance-trained males. J.Int.Soc.Sports Nutr., 2010. 7: p. 34.

  • Studie potvrdila pozitivní vliv na růst sexuálního apetitu při pravidlném užívání Testofenu®, výtažku ze semena pískavice řeckého sena.

(3) Steels, E., A. Rao, and L. Vitetta, Physiological Aspects of Male Libido Enhanced by Standardized Trigonella foenum-graecum Extract and Mineral Formulation. Phytother.Res., 2011

 

Koupit Maxulen