Určitě to znáte, energie, síla, nálada… nic už najednou není jako dřív

Chlap se snaží, co to dá, ale pořád je to málo. Všichni chtějí od něj víc a víc a on má stále méně  energie i chuti podávat větší a větší výkon. Malou útěchou může být fakt, že za to úplně nemůže, že je to přirozený fyziologický proces, který se děje většině mužům kolem čtyřicítky. Ano, mluvíme o negativních dopadech poklesu hladiny testosteronu v mužském těle.

Tento negativní vývoj nepotvrzují jen pocity mužů ve středním věku, ale i studie

Hladina primárního mužského hormonu dlouhodobě klesá u všech mužů nad 35 let. Prokázala to studie New England Reseach Institute. Podle jejích závěrů mají dnešní muži těchto androgenů dokonce historicky nejméně.

Jen v letech 1987 až 2002 klesala hladina hormonu ovlivňujícího libido každoročně o 1 %. Platí tedy, že kupříkladu 35letý muž měl v roce 1987 o 15 % vyšší hladinu hormonu T než pětatřicátník v roce 2002. Tak rychlý pokles přitom může způsobit nejrůznější komplikace, a to nejen zdravotní.

Nejčastější znaky poklesu hladiny mužského hormonu:

 • Snížené sebevědomí – pocit stárnutí a vyprchávající atraktivity
 • Nižší výkonnost – méně elánu a iniciativy
 • Ztrácející se síla ve svalech – pocit slabosti
 • Zvýšená potřeba spánku – neustálá únava
 • Menší libido
 • Nespavost – lehký a přerušovaný spánek
 • Náladovost – rozčilování nad drobnostmi, smutek
 • Méně optimismu – pocit, že to nejlepší už máte za sebou

Primární mužský hormon ovlivňuje řadu procesů v mužském organismu, tělo z něj umí zpracovat ale jen zlomek. Naopak většina, která je vázaná na proteiny, je biologicky zcela neúčinná.

Přesvědčte se o účinku Maxulen! Nyní pouze za 298 Kč

Doplněk stravy Maxulen® obsahuje Testofen® (patentovaný výtažek semene pískavice řeckého sena), který zmírňuje negativní důsledky poklesu hormonu T.

Testofen® (výtažek ze semene pískavice řeckého sena)

 • Uvolňuje vázaný hormon T. v těle*
 • Podporuje růst svalové hmoty
 • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků
 • Podporuje libido **

Jedna tableta Maxulenu® pak obsahuje 600 mg Testofenu, což je 100 % doporučené denní dávky.

Silná „mužská“ trojice: Hořčík, vitamín B6 a zinek

Kromě Testofenu® pak Maxulen® obsahuje i zinek, který pomáhá udržovat normální hladinu mužských hormonů, chrání buňky před oxidativním stresem a přispívá k udržení normální plodnosti a schopnosti reprodukce.

Dále obsažený vitamín B6 snižuje únavu a pocity vyčerpání, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a má pozitivní dopady na psychiku. Hořčík pak mimo jiné udržuje normální činnost svalů a zlepšuje spalování energie.

*(1)  Rao, A., et al., Testofen, a specialised Trigonella foenum-graecum seed extract reduces age-related symptoms of androgen decrease, increases testosterone levels and improves s..ual function in healthy aging males in a double-blind randomised clinical study. Aging Male, 2016. 19(2): p. 134-42.  **(2) Poole, C., et al., The effects of a commercially available botanical supplement on strength, body composition, power output, and hormonal profiles in resistance-trained males. J.Int.Soc.Sports Nutr., 2010. 7: p. 34.

Koupit Maxulen