ME_1200x800_2.jpg

5 otázek pro Mirka Etzlera

Herec Mirek Etzler užívá Maxulen již osmý měsíc a i proto rád souhlasil s kratičkým rozhovorem o jeho zkušenosti s tímto doplňkem stravy pro muže.

Bylo těžké se rozhoupat a začít něco dělat proti negativním příznakům, které přináší přirozený pokles hladiny testosteronu?

Obecně muži mají celkem jasno v tom, že oni žádnou pomoc nepotřebují, že jim již stejně nic nepomůže.Je pravda, že muži o sebe pečují mnohem méně než ženy a přiznat si, že je něco jinak je pro nás těžké. Patrně proto, že máme v sobě kód – jsme páni tvorstva. A chybějící sílu přiznáváme jen těžko, pokud vůbec. Nejsem v tom jiný. Jako ostatní chlapi jsem stál před rozhodnutím, neholit se každý den, nemít si vlasy každý den, zkrátka moc o sebe nepečovat. Myslím si, že je to dominanta zemích českých, muži  v západní nebo severní Evropě mají péči o sebe více zažitou. Nicméně zdá se mi, že i u nás se to mění k lepšímu. Koneckonců 50tka je pro nejen kosmetickou, ale i fyzickou péči ideální věk.

 

 Jak dlouho Maxulen používáš?

Maxulen jsem díky Nordic Health poznal tento březen a od té doby jej beru pravidelně každý den. Když mám zápřah v práci, tak klidně i 2x denně. Kdy jsi začal věřit, že se výsledky dostaví? Já začal veřit hned od požití první tobolky. Řídím se totiž známým horolozeckým příslovým: Kde je vůle, tam je cesta. První prokazatelné účinky se u mě projevily zhruba po třech týdnech. A to tak výrazně, že jsem si byl jistý, že to jsou účinky Maxulenu, neboť jsem kromě užívání tohoto doplňku stravy nic v životě něměnil. Obecně můžu říct, že čím déle Maxulen beru, tím se cítím líp, přímá úměra.

 

Jak se v každodenním životě účinky Maxulenu projevují?

Účinky se začaly projevovat postupně na cestě domů. Mám dělší schody, které jsem z ničeho nic bez jakéhokoli motivu začal vybíhát. Několikrát jsem se přistihl při tom, že tramvaj, kterou bych běžně nechal ujet, jsem nekopromisně doběhl. Fyzicky jsem se začal cítit líp. Vrátil jsem se intenzivně ke sportování, hodně kolo a lezení po skalách. Vyústilo to v projekt v Ádru, který ještě tento rok dokončím. Nevím jestli to je přímo Maxulenem, ale cítím se i o něco klidnější. To se projevuje i teď v covidové krizi, kterou, myslím zvládám lépe než jako řada  vrstevníků v mém okolí.

 

Proč myslíš, že Maxulen je opravdu přínosný a jak často ho užíváš?

Maxulen mi vyhovuje, přínos určitě má. Vzhledm k tomu, že ho beru již sedm měsíců, tak cítím přínos v segmentech fyzického i intimního života. A to se v důsledku  samozřejmě odráží pozitivně i na psychice. Chtěl bych ho doporučit každému chlapovi, který se tiše snaží maskovat, že už vše není jak bylo.

 

Mirek Etzler 14.10.2020

 

Chci Maxulen!

Maxulen je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže. Využijte slevy 324 Kč na první zásilku a objednejte si Maxulen nyní.

 

Více zde

Doporučená denní dávka:

Doporučená denní dávka je 1 tobolka. Doporučená dávka by neměla být překročena. Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré a zdravé stravy. Pokud užíváte léky na předpis informujte svého lékaře o užívání doplňků stravy. Maxulen obsahuje 30 tobolek. Užívejte s jídlem.

Jaké jsou příznaky Andropauzy?

  • Ztráta energie   
  • Ztráta svalové hmoty    
  • Nižší výkon / méně elánu a iniciativy  
  • Ztráta libida 

Věděli jste, že mužům nad 35 let klesá hladina hormonu T. až o 1% ročně?

Hladina mužského homronu T. klesá s věkem všem mužům. Kolem čtyřicítky se příznaky andropauzy mohou naplno projevit. Jde především o únavu, ztrátu svalové hmoty a libida