FB_1200x800_1.jpg

Mám větší náboj a více energie

Maxulen užívá v Čechách tisíce mužů, kteří jsou s ním spokojeni a cítí jeho účinky

Jedním z nich je i pan Josef,jenž je držitelem černého pásku v karate (VI.DAN Shotokan), šéftrenérem Shotokan Klubu Rajchert, osobností roku Ústeckého kraje v kategorii sport a také držitelem ocenění Ceny hejtmana Ústeckého kraje.

“Od 18 let jsem několikrát týdně potil své tělo pod nejlepšími trenéry své doby. Osvojoval si základy bojového umění v sestavách kata i souboji kumite. Dostal jsem se několikrát na nejvyšší příčky v celo republikových šampionátech měst. Vyhrál jsem mezinárodní mistrovství Dánska černých pásů v kumite a další následující turnaje.

Jsem rád, že jsme se s karate potkali, dalo mi směr mého života, filozofii a pozitivní přístup k ostatním.V současnosti vedu tři tréninkové skupiny a kolektiv trenérů kumite a mládeže. Organizuji každoročně několik národních soutěží pro stovky závodníků včetně mezinárodní Grand Prix North Bohemia. Má práce mne naplňuje”. říká pan Josef a dodává.

„Již řadu měsíců užívám produkt Maxulen. Cítím se skvěle. Mám větší náboj a více energie. Jako trenér karate musím být v kondici a vzorem pro své cvičence. Přestože jsem překročil padesátku,jsem stále fit a vitální. Mohu jen doporučit.”

Pro všechny muže po třicítce

Doplněk stravy Maxulen®, je správná volba pro všechny muže, kteří se chtějí bránit negativním příznakům poklesu hladiny hormonu T. Hlavní složkou Maxulenu je Testofen®, patentovaný výtažek ze semena řeckého sena.

Studie prokazující účinky látky Testofen®

Testofen® obsažený v Maxulenu® (600 mg v 1 tabletě) má tyto účinky:

  • Uvolňuje vázaný testosteron v těle*
  • Podporuje růst svalové hmoty
  • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků

Kromě toho obsahuje hořčík a vitamín B6, které přispívají ke snížení míry únavy, normální psychické činnosti a normálnímu metabolismu.

Zinek pak přispívá k  udržení normální hladiny androgenu v krvi.

Přečtěte si o studiích provedených na Testofenu® a semenu pískavice řeckého sena zde.

Vědecká studie potvrzuje, že užívání semene pískavice řeckého sena podporuje růst svalové hmoty a úbytek tělesného tuku při fyzickém tréninku.

  • ENERGIE
  • SVALY
  • LIBIDO

Chci Maxulen!

Maxulen je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže. Využijte slevy 324 Kč na první zásilku a objednejte si Maxulen nyní.

 

Více zde

Doporučená denní dávka:

Doporučená denní dávka je 1 tobolka. Doporučená dávka by neměla být překročena. Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré a zdravé stravy. Pokud užíváte léky na předpis informujte svého lékaře o užívání doplňků stravy. Maxulen obsahuje 30 tobolek. Užívejte s jídlem.